OKUL ÖNCESİ KARİYER EĞİTİMLERİYer: Eğitim tarihlerinden önce ilan edilecektir.
Eğitim ücreti: 50 TL+KDV(59)
Kayıt: Kayıt için aşağıdaki bilgilerin muhammetoztabak@gmail.com adresine iletilmesi ve kayıt ücretinin aşağıda belirtilen hesaba yatırılması (mutlaka ad-soyad ve şehri belirtiniz) dekontun e-mail veya faks yoluyla iletilmesi gerekmektedir.
Katılımcının
Adı Soyadı:
Öğrenim Durumu:
Çalıştığı Kurum:
Katıldığı şehir:
Katılmak istediği atölye:
E-mail:
Cep Tel:
Hesap Bilgileri:
Muhammet ÖZTABAK
Türkiye İş Bankası / Yeniköy Şubesi
IBAN: TR 4800064 00000 111510 299 524
Eğitimle ilgili sorularınız için iletişim:
Tel: 0532 520 76 21 ya da 0507 239 94 41
EĞİTİMCİLERİN ÖZGEÇMİŞİ:
Mehmet POLATOĞLU
1976 Yusufeli doğumludur. İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü muzunudur. Polatoğlu dikkat geliştirme üzerine yaptığı çalışmaları “Dikkat Terapisi” olarak sistemleştirdi. Dikkat Terapisti markasıyla yaptığı çalışmalardan bazıları şunlardır; uzman eğitimleri, öğrenci gurup eğitimleri, bireysel eğitimler, seminer, test geliştirme, kitap ve bilgisayar programı…
Polatoğlu’nun Dikkat geliştirme ve konsantrasyon konusunda basılmış iki kitap çalışması bulunmaktadır.  (En Etkili Dikkat Geliştirme ve Konsantrasyon Teknikleri, Dikkat Geliştirme ve Konsantrasyon Teknikleri ALIŞTIRMA VE OYUNLAR). Polatoğlu’nun yayınlanmış on dört çalışması bulunmaktadır (eğitim (5), mizah (6), roman (1), tiyatro (1)).
mehmetpolatoglu.com – facebook.com/dikkatvekonsantrasyon
Muhammet ÖZTABAK
İstanbul’da doğdu. Saint-Michel Fransız Lisesi’ni bitirdi. İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden 1998 yılında mezun oldu. Aynı bölümde yüksek lisans yaptı. Şu anda İ.Ü. Eğitim Bilimleri Bölümünde doktora çalışmaları devam etmektedir. Özel ve devlet okullarında psikolojik danışman olarak görev yaptı. Farklı eğitim konularında okullarda, dershanelerde, Sivil Toplum Kuruluşları’nda öğrenci, öğretmen ve velilere birçok seminerler vermiştir. Çeşitli dergilerde makaleler kaleme almıştır. “Başarı-Yorum” adlı bir kitabı bulunmaktadır.
muhammetoztabak.com.trYorumlar